• Wydarzenia

Wydarzenia

Wolontariusze poszukiwani!

Jeżeli lubisz góry i sport, chcesz przeżyć ciekawą przygodę oraz poznać fantastycznych ludzi z pasją - zostań Wolontariuszem podczas Zaporowego Weekendu. Zgłoś się przez formularz rejestracyjny na stronie http://www.zaporowymaraton.pl/pl/tournaments, a my skontaktujemy się z Tobą! Wolontariuszom oprócz niezapomnianych wrażeń oferujemy pamiątkową koszulkę, certyfikat, wyżywienie i napoje oraz - dla przyjezdnych - nocleg w warunkach turystycznych.

Czytaj więcej...

Film promujący Zaporowy Maraton

Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego III edycję Zaporowego Maratonu. 

Czytaj więcej...

Promocja na biegi dla triathlonistów!

Wszystkich triathlonistów zachęcamy do udziału w niedzielnych biegach (półmaraton i ultramaraton) w promocyjnej cenie 20 zł! To niepowtarzalna okazja, by poznać piękno Bieszczadów także od innej, tej biegowej strony. Zainteresowanych prosimy o rejestrację na zawody za pomocą konta w naszym serwisie oraz uiszczenie opłaty na konto podane w regulaminie z dopiskiem: promocja dla tri. 

Czytaj więcej...

III Zaporowy Maraton 17-18 września 2016 r.

III Zaporowy Maraton, a w nim: triathlon (1/4 i 1/8 IM) oraz półmaraton i ultramaraton, odbędzie się w dniach 17-18 września 2016 r. Wpisujcie do kalendarzy! Zapisy na zawody ruszą 11 grudnia 2015 r. o godz. 12.00. Na zawody triathlonowe mamy limit uczestników (po 150 zawodników na każdy dystans), zatem nie warto czekać ze zgłoszeniem. Do zobaczenia w Bieszczadach! 

Czytaj więcej...

JESIENNE DREZYNOWANIE W BIESZCZADACH - przejedź z nami 108

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe oraz Zaporowy Maraton maja zaszczyt zaprosić na jedyny w swoim rodzaju przejazd drezynami rowerowymi w dn. 31.10.2015(sobota) trasa - Ustrzyki Dolne - Krościenko - Załuż - Uherce, 73 kmczas - ok 6-7 godz.ilość drezyn 16, miejsc - 64 os. Plan dnia, sobota 31.10.2015 r.7.30 Uherce Mineralne - zbiórka, transport do Ustrzyk Dolnych8.30 Ustrzyki Dolne - start15-16.00 zakończenie rajdu w Uhercach Mineralnych17.00 Orelec (Zagroda Magija Twórcze Bieszczady)- ognisko połączone z Ruska Baniąkoszt 40 zł/os, a zysk w całości zostanie przekazany na fundusz stypendialny dla uczniów ZSP w Uhercach Mineralnych. Decyduje kolejność zgłoszeń.W cenę wliczone jest: wypożyczenie drezyny, transport z Uherzec Mineralnychdo Ustrzyk Dolnych, kiełbaski na ognisko, ruska bania (niezbędny własny ręcznik).Ewentualne ubezpieczenie we własnym zakresie.

Czytaj więcej...
Do góry