• Wydarzenia

Wydarzenia

Grawerowanie medali

Przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę! To indywidualny grawer na medalu za ukończenie zawodów, który dodatkowo uwieczni Wasze zaporowe wspomnienia. 

Czytaj więcej...

Zaporowy Racebook

Do pobrania jest juz informator dla triathlonistów dotyczący sobotnich zawodów. Znajdziecie w nim wszystkie informacje organizacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z Zaporowym Racebookiem.

Czytaj więcej...

Super nagrody od firmy Garmin

Nasz partner, firma Garmin ufundowała super nagrody, które UWAGA! rozlosujemy wśród wszystkich zawodników Zaporowego: FENIX 3 - do rozlosowania wśród wszystkich uczestników Zaporowego Weekendu (losowanie odbędzie się na początku października i będzie transmitowane on-line) FORERUNNER 220 - losowany wśród triathlonistów podczas uroczystości wręczania nagród w sobotę 19 września o godz. 18.00 (Zagroda Magija) FORERUNNER 220 - losowany wśród biegaczy i zawodników nordic walking podczas uroczystości wręczania nagród w niedzielę 20 września o godz. 18.00 (Zagroda Magija) FORERUNNER 15 - losowany wśród wolontariuszy podczas przejażdżki bieszczadzkimi drezynami rowerowymi w czwartek 24 września

Czytaj więcej...

Start ultramaratonu w niedzielę o godz. 7.00

W związku z licznymi pytaniami, informujemy, że start Zaporowego Ultramaratonu odbędzie się w niedzielę, spod Zagrody Magija o godz. 7.00. Biuro zawodów czynne będzie w sobotę do godziny 20.00 oraz w niedzielę od godz 6.15. Limit na ukończenie zawodów wynosi 10 godzin. 

Czytaj więcej...

Koncert Paprika Korps na Zaporowym

Legendarna i kultowa wręcz grupa Paprika Korps zagra w sobotę wieczorem w Zagrodzie Magija! Satysfakcja z ukończenia zawodów, piękne gwiaździste niebo, blask ognisk i muzyka heavy reggae. Czego chcieć więcej? SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

Czytaj więcej...
Do góry