• Wydarzenia

Wydarzenia

Ekologiczne Zaporowe Mydło - tylko u nas!

Z dumą informujemy, że partner naszej imprezy, firma Czyste Mydło, wypuściła specjalną, limitowaną edycję mydła sygnowanego logo Zaporowego Maratonu. Takie upominki, przygotowane wyłącznie dla nas będą do wygrania i do wylosowania podczas Zaporowego Weekendu. Na expo będzie można również sprawdzić, powąchać i kupić inne mydła z tej ekologicznej mydlarni. Serdecznie polecamy!A że błota mamy w Bieszczadach pod dostatkiem, to będzie się z czego myć. Obiecujemy! :) 

Czytaj więcej...

Triathlonowy trening ze Sportivą

W sobotę, 5 września 2015 r. o godz. 10.00 zapraszamy na kolejny trening przygotowujący do Zaporowego Triathlonu, który odbędzie się po trasie zawodów. Wspólnie z trenerami Sportivy przejedziemy 22 km (jedną petlę dystansu 1/4 IM) trasy rowerowej oraz przebiegniemy 10,8 km (trasa biegowa 1/4 IM). Treningi prowadzić będą: - Sylwia Kapusta-Szydłak, wybitna kolarka, trenerka sekcji kolarskiej CWKS Resovia,- Michał Gąsiorski, utytułowany zawodnik i trener biegania. Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno zaawansowanych zawodników (warto zapoznać się z naszą trasą), jak i debiutantów. Nasi trenerzy ze Sportivy udzielą cennych wskazówek jak poradzić sobie w trakcie przygotowań oraz na zawodach. Spotykamy się w Zagrodzie Magija w Orelcu, 5 września o godz. 10.00. Udział w treningu jest bezpłatny, ale prosimy o wcześniejsze zgłoszenia (do 28 sierpnia) na adres: poczta@sportiva.pl Do

Czytaj więcej...

Wspólny trening na trasie Zaporowego Półmaratonu

Serdecznie zapraszamy na wspólny trening po trasie Zaporowego Półmaratonu. Spotykamy się w najbliższą sobotę (22 sierpnia 2015 r.) o godz. 15.00 w Zagrodzie Magija. Po treningu zapraszamy na ognisko i jedyną w swoim rodzaju "ruską banię". Zakładamy spokojne tempo biegowe, miłe towarzystwo, urozmaiconą trasę oraz przepiękne, bieszczadzkie widoki :) Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa na adres info@zaporowymaraton.pl Udział w treningu jest bezpłatny. 

Czytaj więcej...

Zaporowe biegi dla triathlonistów w super ofercie!

Dla triathlonistów, którzy ukończą zawody tri w sobotę i będą chcieli wystartować w niedzielnych zaporowych biegach (półmaratonie lub ultramaratonie), mamy super ofertę! Start w półmaratonie lub ultramaratonie za 15 zł, które w całości przekazujemy na Bieszczadzką Grupę GOPR. W ramach tej "opłaty" zapewniamy numer startowy, chip, punkty odżywiania na trasie, opiekę medyczną oraz pamiątkowy medal. Sprawdź się w trudnych, bieszczadzkich warunkach i równocześnie wspomóż GOPR! Chętne osoby proszone są o oddzielną rejestrację na zawody triathlonowe i biegowe za pośrednictwem naszej strony www oraz o uiszczenie opłaty triathlonowej powiększonej o 15 zł z dopiskiem w tytule przelewu "Nazwisko, imię, opłata startowa II Zaporowy Triathlon i bieg". Do zobaczenia w Bieszczadach!

Czytaj więcej...

Nagrody pieniężne dla zwycięzców Zaporowego Maratonu!

Ponad 10 tys. zł stanowi pula nagród finansowych dla zwycięzców imprez triathlonowych i biegowych Zaporowego Maratonu!1000 zł za pierwsze miejsce, 700 zł za drugie i 400 zł za trzecie miejce w kategoriach Open kobiet i mężczyzn w Zaporowym Triathlonie (1/4 IM), a także w półmaratonie i ultramaratonie (wrzesień). Zwycięzcy triathlonu 1/8 IM otrzymają kolejno: 700 zł, 450 zł i 250 zł.Do zobaczenia w Bieszczadach! 

Czytaj więcej...
Do góry