• Wydarzenia

Wydarzenia

Solina Tri - odrobina motywacji :)

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego najmłodsze, ale chyba też najtrudniejsze dziecko Zaporowego Maratonu. Solina Triathlon na dystansie 1/2 IM odbędzie się 21 czerwca 2015. Czekamy na Was!

Czytaj więcej...

Biała Flota na Solina Tri

Z radością informujemy, że partnerem czerwcowych zawodów triathlonowych SOLINA TRI została Biała Flota. Nasz partner zapewni statki, z których zawodnicy rozpoczną etap pływacki na Jeziorze Solińskim. 

Czytaj więcej...

Warsztaty biegowe i spotkanie z Marcinem Świercem

Wspólnie z naszym partnerem Sportiva.pl, w sobotę 10 stycznia 2015 r. zapraszamy do Kielnarowej k. Rzeszowa na warsztaty biegowe, trening oraz spotkanie z Marcinem Świercem - wybitnym biegaczem górskim i ultramaratończykiem, wielokrotnym zwycięzcą biegów krajowych i światowych. Więcej szczegółów na stronie Sportiva.pl

Czytaj więcej...

Rejestracja na Solina Triathlon otwarta!

Ruszyły zapisy na Solina Triathlon, a lista startowa zapełnia się już Waszymi nazwiskami. Cieszymy się, że jesteście z nami! Przypominamy, że aby zapisać się na triathlon należy założyć konto w naszym serwisie, a następnie dokonać rejestracji na stronie http://zaporowymaraton.pl/css/tournaments . 

Czytaj więcej...

SOLINA TRI - takiej imprezy triathlonowej jeszcze nie było!

21 czerwca 2015 r. napisze się nowa karta historii polskiego triathlonu górskiego. Zapraszamy Was na zawody 1/2 IM, które rozegrane zostaną na Jeziorze Solińskim, małej pętli bieszczadzkiej oraz wokół Jeziora Myczkowskiego. Po raz pierwszy w Polsce zawodnicy startować będą ze statków! Zapisy ruszają 30 listopada 2014 r. o godz. 19.00. Limit miejsc: 150. Wpisowe: 370 zł. Musicie z nami być na SOLINA TRI! 

Czytaj więcej...
Do góry