• Wydarzenia

Wydarzenia

Ruszyły zapisy na II Zaporowy Maraton!

Z radością informujemy, że właśnie ruszyły zapisy na II Zaporowy Triathlon (dystanse: 1/4 IM i 1/8 IM) oraz II Zaporowy Ultramaraton i Półmaraton. Gwarantujemy oczywiście sporo przewyższeń, niezapomnianych wrażeń i trochę bieszczadzkiego błotka ;) Zapisy dokonywane są przez indywidualne konta w naszym serwisie. Musicie z nami być! Do zobaczenia w Bieszczadach! 

Czytaj więcej...

Losowanie nagrody głównej!

W sobotę, 18 października odbędzie się uroczyste losowanie nagrody głównej - zegarka GARMIN FENIX - wśród wszystkich uczestników Zaporowego Maratonu!!! Relacja live z losowania od godz. 18.00. Śledźcie nasz profil na Facebooku, gdzie zamieścimy link do relacji i oczywiście trzymajcie za siebie kciuki ;) Oprócz Garmina rozlosujemy również vouchery na specjalistyczne wkładki biegowe firmy CurrexSOLE (o wartości 149 zł każdy). 

Czytaj więcej...

Filmy Filmy i jeszcze raz FILMY!!

Kilka fajnych relacji zrobilnych przez ludzi na Zaporowym Maratonie:TVP Rzeszów - Paweł PazdanJuż jest film!!! Vincent, tylko on może zrobić takie rzeczy!!Zapowidź Arkadiusz D. Vel VincentPaweł Wójcik relacja poniżej Relacja z Ultramaratonu - Artur Żaro

Czytaj więcej...

Nasz Partner Led City

Nasz Partner Led City dostarczył nam wiele atrakcji, dzięki którym Zaporowy Maraton był w pełni profesjonalnym i niepowtarzalnym wydarzeniem sportowym. LEDCITY realizuje interaktywne outdoor’owe kampanie reklamowe produktów i firm. Wykorzystanie mobilnego ekranu LED gwarantuje, że Twoja kampania reklamowa nie pozostanie niezauważona. Ekrany LEDCITY przykują uwagę masowego odbiorcy i sprawią, że wyświetlony obraz na długo pozostanie w jego pamięci. Usługi LEDCITY obejmują:   - Wynajem mobilnych ekranów LED z przeznaczeniem na dedykowaną kampanię reklamową produktu lub firmy   - Produkcję spotów reklamowych i prezentacji multimedialnych   - Możliwość zamontowania banneru reklamowego na całej powierzchni przyczepy   - Kompleksowa organizacja event’ów promocyjnych Zamówienia i wyceny – tel. 609 146 841

Czytaj więcej...

Wyniki

Oto wyniki wszystkich dyscyplin rozegranych podczas Zaporowego Weekendu. Gratulujemy wszystkim Zawodnikom i zapraszamy Was za rok!

Czytaj więcej...
Do góry