• Wydarzenia

Wydarzenia

The final countdown ;)

Już w ten weekend spotkamy się w Bieszczadach na „zaporowych” zawodach triathlonowych, biegowych i nordic walking. Oto garść przydatnych informacji, które pomogą Wam (i nam) należycie przygotować się do startu. W piątek 19 września 2014 r. wspólnie z 3Waters.pl zapraszamy Was na bezpłatne testy pianek triathlonowych Camaro, które odbędą się w Jeziorze Myczkowskim przy Zaporze. Będzie również możliwość wypożyczenia pianki w preferencyjnej cenie. Do Biura Zawodów zapraszamy Was w piątek od godz. 18.00. Uwaga! Zlokalizowane będzie ono w Zagrodzie Magija w Orelcu. O godzinie 20.00 odbędzie się odprawa dla triathlonistów. Obecność na niej nie jest obowiązkowa, ale naprawdę warto przyjść i posłuchać jak ciężkie czekają Was zawody i ile ostatecznie pętli macie do pokonania na poszczególnych dystansach ;) Osobom, które nie dotrą do nas w piątek do Orelca, pakiety startowe wydawać będziemy

Czytaj więcej...

Zmiana godzin startu zaporowych biegów!

UWAGA! Nastąpiły zmiany w godzinach startu zawodów biegowych! Ultramaraton (21.09) - start o godz. 7.00, półmaraton (21.09) - start o godz. 10.00. Przesuwamy też godziny rozpoczęcia Biegu Skrzatów na godz. 13.00. 

Czytaj więcej...

Strefa diagnostyki sportowej

Wspólnie z naszym partnerem, firmą Sportiva podczas zawodów organizujemy specjalną strefę diagnostyki narządów ruchu, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swą sprawność m. in. za pomocą Y-balance test oraz FMS test. Dostępny będzie również analizator składu ciała. Diagnostyka stanowi podstawę przygotowania fizycznego i planowania treningu w każdej dyscyplinie sportowej. Właściwe przygotowanie narządu ruchu i indywidualnie dobrany plan treningowy zmniejsza ryzyko urazów sportowych i optymalizuje wynik.

Czytaj więcej...

Noclegi podczas Zaporowego Weekendu

Przedstawiamy polecane przez nas miejsca zakwaterowania w okolicach Orelca, Myczkowców, Bóbrki i Uherców Mineralnych. Lista miejsc noclegowych TUTAJ. 

Czytaj więcej...

Przedłużamy okres promocyjnych opłat wpisowych!

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że do 14 września 2014 r. przedłużamy okres niższych opłat wpisowych na zaporowy triathlon i biegi górskie. Czekamy na Ciebie! Zarejestruj się już dziś!

Czytaj więcej...
Do góry